Bilgi Merkezi

Bez Çanta Renkleri

BEZ ÇANTA RENKLERİ

Bez çantalar günümüzde çok revaçta olan ürünlerden bir tanesidir. Kendi zevkimize göre de yaptırabileceğimiz bez çantalar günümüzün her anında bizlere yardımcı olacak şekilde üretilmiştir. İster içerisine market alışverişimizi koyabiliriz ister kitaplarımız her türlü eşyamızı kolaylık taşıyabilecek ve saklayabilecek dayanıklılık ve büyüklüğe sahiptir. Bundan dolayı günümüzde oldukça büyük bir müşteri kitlesine sahiptir.

Tercih Edilen Bez Çanta Renkleri Nelerdir?

İnsanların en çok tercih ettiği bez çanta renkleri, herkesin kolunda sıklıkla gördüğümüz  ana renklerden oluşan krem , siyah ,kırmızı baskılı yada baskısız bez çantalardır. Bu çantalarda genelde en basit hali ile ham bez kumaştan dikilmektedir.

baskisiz bez canta 35cm x 40cm 1022 1
Baskısız Ham Bez Çanta
baskisiz kirmizi bez canta 35cm x 40cm 1016
Kırmızı Baskısız Ham Bez Çanta

 

baskisiz siyah bez canta 35cm x 40cm 1018
Siyah Baskısız Ham Bez Çanta

.

Bez Çanta renkleri farklı kumaş türlerinde de değişkenlik göstermektedir. Farklı kumaş türlerine ait renk kartelalarına göz atalım,

Bez canta kumasi kartela15
Gabardin Kumaş Renk Kartelası
Bez canta kumasi kartela8
Pamuklu Kumaş Renk Kartelası
Bez canta kumasi kartela3
Polyester Kumaş Renk Kartelası
Bez canta kumasi kartela9
Kanvas Kumaş Renk Kartelası
Bez canta kumasi kartela10
Poplin Kumaş Renk Kartelası

Renk Kartelasında ki Renklerden Dikilmiş Farklı Bez Çanta Örnekleri,

kedi baskili kanvas bez canta 33
Natural Kanvas Kumaştan Dikilmiş Bez Çanta
istanbul baskili kanvas kahverengi bez canta 870
Renkli Kanvas Kumaştan Dikilmiş Bez Çanta
promotion tote bag turkey baghashtag serkan canta bez canta logolu baskili 18
Polyester Kumaştan Dikilmiş Bez Çanta
Kedi Baskili Siyah Gabardin Bez Canta 7
Gabardin Kumaştan Dikilmiş Bez Çanta

Bez Çantada Kişisel Zevkleriniz ve Tarzınız Renk Seçiminde Önemlidir…

Zevkinize Göre Çantalar

Günlük hayatta kullandığımız bütün ürünlerin kendi zevkimize göre olmasını isteriz. Çatal-kaşık takımından tutun lavabolara koyduğumuz sabunluklara kadar her şey kendi zevkimize göre olmalı ve estetik olarak güzel durmalıdır. Bu insanın mükemmeliyetçi yapısından kaynaklanmaktadır. Sizce kullandığımız tüm ürünler böyleyken gün boyu yanımızda taşıdığımız çantalarımızın da böyle olması çok güzel olmaz mıydı? Böyle olmasından kastımız şık ve modaya uygun bir çanta değil tamamen bizim zevklerimize göre dikilmiş bir çantadan bahsetmekteyiz. Bez çanta renkleri olarak bizlerin keyfine kalmış bir çanta taşımak herkesin çok hoşuna gidecektir. Özel Günlerinizde renkli , tarzınızı yansıtan bez çantalar kullanmak sizin için farklı ve unutulmaz hediyeler tasarlayabilirsiniz.

clutch bez canta puskullu 236
Özel Tasarım Clutch Bez Çanta
Bir çok renkte ve tarzda bez çantaların tercih edilme sebepleri,

Fiyatına göre bu kadar uzun ömürlü oluşu bizleri bez çanta kullanmaya itmektedir. Zira bez çantalar çok ucuz bedeller karşılığı satın alınırken çok uzun süre boyunca kullanıma uygun olarak kalacaktır. Uzun ömürlü olmasının yanı sıra bütünlüğünü bu ömür boyu tam olarak taşımaktadır. Bez çanta renkleri uzunca bir süre boyu bizlerin keyfine göre tasarlanarak üretilmektedir.