Bez Çanta Fiyatları

Baskılı Nonwoven Bez Çanta 35x35x10 cm
Beyaz Tela Üzerine Çok Renkli Baskı
17.95 ₺
1000 Adet
IMG 0057baghashtag
Baskılı Ham Bez Çanta 35x40 cm
Tek Renk Baskılı Omuz Kulplu Bez Çanta
22,95 ₺
1000 Adet
IMG 0049baghashtag
Baskılı Ham Bez Çanta 35x40 cm
4 Renk Baskılı Omuz Kulplu Bez Çanta
34,95 ₺
500 Adet
IMG 0027baghashtag
Baskısız Tek İp Büzgülü Bez Kese 15 cm x 15 cm
140 gram 46 Tel Pamuklu Kumaş
13,95 ₺
5000 Adet
minik bez kese 10 adet 12 cm x 12 cm 2764
Baskılı Bez Kese 20 cm x 30 cm
Tek Renk Tek Taraf Baskılı Çift İp Büzgülü
19,95 ₺
3000 Adet
IMG 0090baghashtag
Baskılı Jüt Bez Çanta 35x40x10 cm
Hasır Jüt Kumaş Körüklü Tek Renk Tek Taraf Baskılı
99,9 ₺
1000 Adet
IMG 0064baghashtag
Fermuarlı Clutch Porftöy Çantası
20x15 200 Gram Gabardin Kumaş Tip 3 Fermuar
22.90 ₺
1000 Adet
kese modelleri baghashtagIMG 00103931
İp Büzgülü Sırt Çantası 37x40
46 Tel 140 gram Çift Renk Empirme Baskılı
59 ₺
1000 Adet
kese modelleri baghashtagIMG 00103958
İmperteks Sırt Çantası
35x40 cm Tek Renk Baskılı
49 ₺
1000 Adet
kese modelleri baghashtagIMG 059804
45x40x10 cm Körüklü Tela Çanta
Tek Renk Baskı 80 gram kumaş
22.95 ₺
1000 Adet
kese modelleri baghashtagIMG 00103904
Siyah Bez Çanta 35x40
Tek Renk Tek Taraf Baskılı
49,95 ₺
1000 Adet
kese modelleri baghashtagIMG 059818
300 Gram Körüklü Kanvas Çanta
45x35x15cm
99,95 ₺
1000 Adet
kese modelleri baghashtagIMG 059821
Baskılı Kanvas Bez Çanta 35x40 cm
210 gram ham kanvas iki renk baskılı
49.90 ₺
500 Adet
IMG 0066baghashtag
Renkli Kanvas Kumaş Bez Çanta 35x40 cm
250 gram renkli gabardin çok renkli baskı
99 ₺
3000 Adet
IMG 0023baghashtag
Renkli Kumaş Bez Çanta 50x40 cm
350 gram renkli kanvas yada gabardin kumaş
189 ₺
1000 Adet
IMG 0145baghashtag

Bez Çanta Fiyat Talep Formu

  Bez çanta fiyatları çok değişken olup en önemli etken istenilen adettir. Özellikle baskılı yada özel tasarımlı çanta modellerinde birim fiyat hesaplamalar üretimin serileşebilmesi ile orantılıdır. Seri üretim başlangıç rakamı 500 adet olarak öneriyoruz.

  Örnek olarak 500 adetli bir promosyon bez çanta fiyatı tamamen aynı özelliklerde sadece sayısının 5.000 olması ile yaklaşık %20-30 arası fiyat farkı oluşabilmektedir. Fuarlarda yada etkinliklerde özellikle promosyon amaçlı dağıtılacak çantalarda en çok tercih edilen adet sayısı genelde ise 1000 adettir.

  Fiyat isterken dikkat etmeniz gereken hususlar;

  Adet, Ölçüler, Baskı Tipi, Baskı Renkleri, Kumaş Hammaddesi, Kumaş Gramajı, Temin süresi, Ütü paket, Teslimat noktası

   

  Baskılı Bez Çanta Fiyatları

  Farklı amaçlarla ortaya konan baskılı bez çanta fiyatları yapım aşamasındaki malzemeye göre belirlenir. Halihazırda firmalar tarafından özel ebatlarda da üretimi devam etmektedir. İstenen boyutlarda olabileceği gibi dikim ve imalat noktasında da farklılıklar sunuluyor. Baskısız olan bez çantalardan çok daha fazlası baskılı bir şekilde ortaya konmaktadır. Burada pamuk iç malzemesi olduğu gibi kumaşlar değişkenlik göstermektedir. Kanvas, gabardin ve rips çokça bilinen kumaşlardır. Kot dışında da kumaşlarla istenen ölçülere göre üretilmektedir. Baskısız bir şekilde ham olabileceği gibi farklı baskı teknikleri de uygulanmaktadır.

  Bez Çanta Baskıları Hakkında

  Hemen herkes tarafından kullanımı olan bez çantaların üretimlerinde baskı son derece önemlidir. Bilindiği gibi çevre dostu bir yapıya sahip olmaktadır. Bununla beraber boyalarda yine aynı koşullarla baskı süreçlerinde kullanılmaktadır. Empirme olarak tabir edilen ilk baskı kumaşın iç kısmında uygulanmaktadır. Diğer baskılardan ne farkı var diye bakıldığında çok daha sağlam bir süreç bulunmaktadır. 5 renge kadar yapılacak baskılı bez çanta süreçlerinde bu yöntem çokça tavsiye edilmektedir. Son derece iyi bir şekilde baskı gerçekleşirken uzun yıllar asla çıkmamaktadır. Aşınma ya da yıpranma ihtimali de son derece düşüktür. Silinme yoluyla kullanılabileceği gibi bez çanta modelleri rahatlıkla çamaşır makinesinde yıkanabilmektedir.

  Baskılı Bez Çantalarda Kullanılan Baskı Çeşitleri

  Çok daha fazla rengin bir arada olabilmesi adına ofset baskı tercih edilmektedir. Kumaşın dış yüzeyinde bir uygulama var olurken aynı zamanda güzel sonuçlar vermektedir. İşlevselliğin yanında görsel anlamda da ilgi çekici olması mümkün olmaktadır. Profesyonel bir şekilde uygulanacak bu baskı tekniğiyle yine benzersiz motifler ya da desenler ortaya çıkarılabilmektedir. Son olarak ise dış kumaşın dış bölümünde gerçekleştirilen transfer baskı uygulaması yapılmaktadır. Hem çok renkli görsellerin ortaya çıkmasına zemin hazırlar hem de uzun yıllar kullanımı beraberinde getirmektedir. Çeşitli baskılı bez çanta modelleri ortaya çıkarılırken özgünlük yakalanmaktadır. Orta kısımda bir logo ya da farklı daire çizimleri de gerçekleştirilmektedir. Şekillerin orantısız dağıtılması da bambaşka bir ürün ortaya çıkarmaya zemin hazırlamaktadır. Bu durumlara göre de baskılı bez çanta fiyatları artmaktadır. Peki, bu bez çantaların kullanımına dair bilinmesi gerekenler nelerdir?

  İmalat süreçlerinde birçok unsurun rol oynadığı baskılı bez çanta modellerinde ilgi çekici yönler var olmaktadır. Birkaç yıldır üretimler artarken belki de bunun en büyük sebebi promosyon projeleri olmaktadır. Başta zincir marketler olmak üzere hemen her şirketin tanıtım amaçlı projelerine girmeyi başarmış durumdadır. Festivaller ya da büyük çaplı fuar organizasyonlarında firmaların tanıtımı baskılı bez çanta ürünlerle mümkün olmaktadır. Birbirinden farklı tasarımlarıyla dikkat çeken bez çantalar renk tonlarıyla da göze hitap etmektedir. Ücretsiz bir şekilde dağıtımı yapılırken müşterilerin memnuniyet duyması ilk hedeftir. Özellikle alışveriş yapan kişilerin kalıcı bir şekilde kazanılması bu sayede olmaktadır. Ayrıca potansiyel müşterilerin hedef kitle bazında kazanılması için de rol oynamaktadır. Peki, bu durum nasıl gerçekleştirilmektedir?

  Kullanılan Alanlar

  Proje bazlı çalışmalarla bir pazarlama tekniği olarak baskılı bez çanta kullanımı görülmektedir. Her marka ya da doğrudan şahsın kendisi de bu süreçlere dahil olabilmektedir. Burada belirleyici yöntemlerle hedef seçilen kitleye yönelik çalışmalar yapılmaktadır. Bu hedef kitle gençler olabileceği gibi kadınlar veya orta yaşlı erkeklerde olabilmektedir. Bunların hoşnut kalacağı şekilde baskılı bez çantaların üretimi sağlanmaktadır. Kadınlar için dikkat çekici bir süsleme konulabilmektedir. Benzersiz bir taşlı tasarım veya açık bir renkle marka metni yerleştirilmesi de uygun olmaktadır. Bu sayede ücretsiz sunulması da en iyi reklam yönetimi olarak kabul edilmektedir. Çünkü günlük hayatta devamlı bu baskılı bez çanta kullanımı söz konusu olacaktır. Bunun getirileri arasında her gün bir tanıtım ve görünürlük kazanma sağlanmaktadır. Firmalar için bulunmaz bir nimet olurken uzun yıllar ürünün kullanımı aynı zamanda kişiye de yarar getirmektedir.

  Baskılı Bez Çanta Kullanırken Nelere Dikkat Edilmelidir

  Projelerde önemli olan ana unsurlardan birisi ise marka logosu ve isminin nasıl yerleştirilmesi gerektiğidir. Çünkü görünür olmasının sağlanması adına güneş ışınlarından etkilenmeyecek bir renk seçilmektedir. Metnin puntosu yani büyüklüğü ise görülecek ve gözü yormayacak cinsten olmaktadır. Bu sayede güzel bir çalışmayla promosyon baskılı bez çanta modelleri ortaya çıkarılmaktadır. Bu şekilde kullanım haricinde evlerde hemen her işlemde kendisini var etmektedir. Pazarlarda poşet yerine bez çantalar kullanılmaktadır. Hediyelerin taşınması ya da saklama kabı olarak dahi kullanımı bulunmaktadır. Peki, baskılı bez çantalarının bu kadar çok kullanılmasının ana sebepleri nelerdir?

  Baskılı Bez Çanta Neden Kullanılır

  Evde ya da iş yerinde birçok farklı amaçla baskılı bez çanta kullanımları görülebilmektedir. Bir eşyanın taşınması ya da farklı ürünlerin saklanması adına kullanılmaktadır. Sıradanlığı aşan baskılı bez çantalarla çok daha fazlasını yapmak da mümkündür. Bunların başında bir aksesuar olarak elbiselerle uyumlu kullanımı gelmektedir. Gece davetlerinde ya da büyük organizasyonlu partilerde dahi baskılı bez çantalar kişilerin yanında olmaktadır. Buna neden olan faktörlerin sayısı ise oldukça fazladır. İlk olarak dayanıklı yapısı ve şık tasarımlı özelliği gelmektedir. Naylon poşetlere kıyasla daha işlevsel hacimli kullanımı da sıralanmaktadır. Her türlü eşyanın rahatlıkla taşınabilir olduğu baskılı bez çanta fiyatları ne olursa olsun tercih edilmektedir. İç yapısından ötürü ürünlerin dağılması veya altından delinmesi söz konusu olmamaktadır. Rahatça taşınabilir olan askılı özelliği de güven vermektedir.

  Küçük Baskılı Bez Kese

  Çevre Dostu Baskılı Bez Çantalar

  Neden kullanıldığıyla ilgili bir diğer önemli unsurda malzeme seçimleriyle açıklanıyor.Başta kumaşı olmak üzere boya ve baskı işlemlerine kadar her şeyi çevre dostudur. Sakıncalı bir unsur içermemesi de güven duyulmasını daha kolay hale getirmektedir. Plastiklere göre doğada çözümlenmesi çok daha hızlıdır. Yok olması kolay olurken tekrar tekrar kullanılabilir özelliği de öne çıkmasında rol oynuyor.. Bu sayede çok daha az sayıda baskılı bez çanta ile uzun yıllar geçirilmektedir. Plastik poşetler ise günü birlik kullanım sunduğu için çevre kirliliğinde felakete yol açmaktadır. Duyarlılığa sahip kişilerin daha fazla düzeyde kullanmaya başladığı da bilinmektedir. Bu durum baskılı bez çanta fiyatları üzerinde etkilidir. Üretim sürecine dair bir başka durum ise ekonomik gerekçelerdir. Plastik poşetler gibi milyonlarca üretimin yapılması şart değildir. Çok daha az sayıda kullanımı olmaktadır. Buna ek olarak üretimde az enerjiyle süreçlerin tamamlanması da bir başka artısıdır. Hiçbir zorluk yaşamadan maliyetleri en aza indirmek de bu ürünleri kullanmakla olmaktadır.

  Baskılı bez çanta toptan satış fiyatları

  Baskılı Bez Çanta fiyatları toptan çok daha uygun şartlarda sunulmaktadır. Bunlara bakarak da firmaların belirli projelerde bu süreçleri başlattıkları görülmektedir. Müşterilere kolay yoldan ulaşma adına etkili bir yol olmayı sürdürmekte. Hemen her sektörden firmanın bu şekilde çalışmalar yapması da baskılı bez çantaların kullanımlarını etkilemektedir. Kullanışlı ve bir o kadar da şık yapılı tasarımlara sahip çantaları kullanmak da ayrıcalıklıdır.  Doğaya dair argümanlar önemli olmakla beraber insan sağlığına karşı da tehdit oluşturmamaktadır. Genel anlamda bakıldığında hemen her yaştan insana hitap eden ürünler var olmaya devam etmektedir. Kadınlara yönelik çalışmaların sayısı her zamanki gibi çok daha fazladır. Hiçbir risk durumu içermemesi çocuklara yönelik çantaların üretilmesinde rol oynuyor. Güven içerisinde baskılı bez çantalar içerisinde oyuncaklar saklanmakta.

   

  Son zamanlarda çevre kirliliğinin önlenmesi, doğaya atılan plastik atıkların azaltılması için oluşturulan duyarlılık bez çantalara olan rağbeti arttırdı. Poşet çantaların üretiminde sağlığa zararlı kimyasal maddeler kullanılırken, bez çantalarda pamuk-keten gibi sağlığa zararı olmayan maddeler kullanılması ürünü daha tercih edilir kılıyor. Bu ürünlerdeki artış yeni bir pazar oluşmasını sağlarken, birçok markaya da yeni bir kapı açtı. Genellikle pamuktan üretilen ve doğada çözülmesi kolay olan bu çantaları hem sade, ham olarak hem de baskılı olarak çeşitlilik arz etmekte. Bu çeşitlilik ise çantaların kullanım alanlarını oldukça genişletmekte. Çantaların kullanım kolaylığı, estetik olması, dikkat çeken görsel baskıları ise kullanıcılar tarafından çok rağbet edilen bir ürün olmasını sağlamakta. Bununla birlikte ürünün, alıcının istediği ebatlarda tasarlanabilir olması ve tasarımını istediği gibi yaptırabilmesi ya da kendi tasarımını yapabilmesi gibi alternatif durumları da tercihleri arttırıyor. Bez çantanın bir diğer olumlu yönü ise yıkanıyor ve kolay temizleniyor olması. Bu özelliği ile aldığınız bir bez çantayı defalarca kullanma olanağına sahip oluyorsunuz. Ayrıca katlanılır olma özelliği sayesinde yer kaplamadığı için istediğiniz yere koyabiliyor, ihtiyaç dâhilinde hemen çıkarıp kullanabiliyorsunuz.

  Bez çanta modelleri genellikle klasik olarak 35 X 40 ebatlarında üretilse de farklı farklı boyutlarda bulmakta mümkün. Bez çantaların şeffaf bir yapıda olmadığı için içini göstermemesi, poşet çantalara nazaran daha fazla ağırlık taşıması özellikleri dolayısıyla kullanımı oldukça rahat ve konforlu. Ayrıca bez çanta fiyatları her keseye hitap edebilecek şekilde ve oldukça da ekonomik. Çünkü bez çantayı özel tasarım olarak yüksek bir fiyata alabileceğin gibi ham şekilde alıp, kendin tasarımını yaparak ucuza da mal edebilirsin. Bir diğer önemli husus ise üretiminde çok fazla kimyasal madde kullanıldığı için hem sağlığımızı hem de çevreyi tehdit eden poşet çantadan kurtulup, sağlığımızı ve çevremizi de korumuş olacağız.

  Birçok fayda içeren bu bez çantaların kısaca fiyatlarına bakacak olursak; 35 x 40 ebatında olan ham bez çantanın adet fiyatı ortalama 2.50 TL iken, bu fiyat çantanın markasına, kalitesine ve modeline göre değişiyor. 35 x 40 ebatında hazır baskılı bir çantanın adeti ortalama 7 TL’den başlarken, kişiye özel baskı çantalar ise ortalama 20 TL ile başlıyor. 35 x 40 ebatındaki tasarım bez çantasının adet fiyatı ise ortalama 30 TL’den başlıyor. Bu fiyatlar çantanın yapımında kullanılan kumaşın çeşidine, modeline, küçüklüğüne ve büyüklüğüne göre azalabiliyor ya da yükselebiliyor.

  Bez çantaların adet fiyatları ortalama bu şekildeyken toptan alımlarda bu fiyatlar daha da uygun oluyor. Özellikle işletmeler toptan sipariş verip, kendi logolarını da ham çanta üzerine baskı yaptırmayı tercih ediyor. Böylece eskiden müşterilerine kendi logolarının olduğu poşet çanta ile ürünlerini verirken, şimdi onun yerine bez çanta ile veriyor. Bununla birlikte çanta üzerine tasarım yapanlarında tercihleri toptan ham bez çanta almak oluyor. Günümüz dünyasında atölyelerin ve etkinliklerin çoğalması ile bez çanta yapımı da atölye ve etkinlik olarak yapılmakta. Hem yetişkinlerin hem de çocukların katıldığı bu atölye ve etkinliklerde kullanılacak ham çantalar toptan bir şekilde alınıyor. Bu şekilde toptan alımlar ile üretimin maliyeti en aza düşürülüyor ve ekonomik bir ürün elde ediliyor.

  Bez Çanta Baskılı

  Bez çantayı ham bir şekilde bulabileceğiniz gibi hazır baskılı, kişiye özel baskı ve özel tasarım şeklinde de bulmak mümkün. Bu tamamen kişinin seçimine kalmış bir şey. Eğer ben kendi tasarımımı yapar, harikalar yaratırım ya da bunu denemek, öğrenmek istiyorum diyorsanız ham bez çantası tam size göre. Ama bunlarla uğraşamam, yeteneği yok ya da bunun için zamanım yok diyorsanız da bez çanta baskılı olarak hazır bir şekilde size sunuluyor. Çok fazla çeşitlilik arz etmesiyle, istediğiniz görsel baskıyı bulma olasılığınız da oldukça fazla. Ayrıca istediğiniz baskıyı veya tasarımı sizin için yapacak yerlerde var. Siz ne istediğinizi anlatıyorsunuz, onlar da sizin istediğiniz şeyi aynen yapıyor. Bu maliyet olarak biraz yüksek olsa da çok tercih edilenler arasında yer alıyor.

  Baskılı bez çanta kullanımı birçok avantajı da beraberinde getiriyor. Örneğin şirketler ham çanta üzerine kendi logolarını bastırarak geniş bir kitleye tanıtımlarını kolay bir şekilde yapabiliyorlar. Aynı şekilde siyasi partiler, sivil toplum kuruluşları, marketler, markalar vb. kurumlar da bu şekilde tanıtımlarını yapabiliyor. Bu şekilde hem insanların kullanabileceği bir ürünü onlara sunmuş oluyor hem de kendi tanıtımlarını çok daha uyguna getirmiş oluyorlar. Bununla da kalmıyor bu baskılı bez çantaları seyahatlerinde kullananlar sayesinde markalarını dünyaya da duyurabiliyorlar. Ne güzel değil mi hem çevreyi koruyorsun hem görselliği ile gözlere hitap ederken, kullanım rahatlığıyla da konfor sunuyorsun hem de neredeyse tüm dünyaya markanı, adını tanıtma imkânına sahip oluyorsun.

  Bez çanta boyanabilir olma özelliği ile sizin olduğu kadar çocuklarınız için de güzel bir fırsat sunuyor. Çocuklarınız bir yandan vakitlerini eğlenceli bir şekilde değerlendirirken, bir yandan da sanatsal yeteneklerini ortaya koyma imkânı buluyorlar. Ve ortaya sizin veya kendilerinin kullanabileceği harika ürünler ortaya çıkıyor. Bununla birlikte çocuklarınız eser üretmenin zevkini tadıyorlar. Zengin bir hayal dünyasına sahip olan çocuklarınızın bu hayal dünyalarını desteklemek ve görsele dökebilmeleri sağlamak için arkadaşlarıyla bir araya getirerek veya bir kumaş boyama, resimleme atölyesine götürerek onlara bu imkânı sunabilirsiniz. Tabi bu etkinliği beraberde yapabilirsiniz ki çocuklarınızın bundan çok memnun kalacağına eminim.

  Eminönü Toptan Bez Çanta

  Her üründe olduğu gibi bez çantayı da toptan almak ürünün daha uyguna gelmesi demek. Özellikle bez çanta tasarımı veya baskısını yaparak kazanç sağlayan kişilerin tercih ettiği bir yoldur toptan alım işi. Bu şekilde kârlarını arttırmayı amaçlarlar ki öyle de olur. İstanbul’da Eminönü toptan bez çanta konusunda ilk tercih edilen yerlerden birisidir. Birbirine yakın birçok pasajın olması, ham bez çanta üretiminin çoğunun burada yapılması ve tercih etme, seçme olanağının oldukça fazla olması alıcıların yolunu Eminönü’ne çıkarır. Alıcı burada toptan ürün alabildiği gibi tane olarak da alma seçeneğini bulabilir.

  Toptan bez çanta alınabilecek bir diğer yer ise İstanbul’dur.  Türkiye’nin toptan ürünlerinin imalatının ve satışının yapıldığı en büyük ticaret merkezlerine sahip olan İstanbul toptan bez çanta almak için tercih edilen ilk yerdir diyebiliriz. Ayrıca buradan yurtiçindeki ve yurtdışındaki müşterilere de hizmet verilmektedir.

  Toptan alıma en çok rağbet edenler genellikle firmalardır. Bez çanta kullanımının yaygınlaşması ile yeni bir pazar oluşması, firmaları da ister istemez bu yöne doğru itmiştir. Daha önce satmış oldukları ürünlerini koymak için logolarının olduğu poşet çantaları kullanırken, birçoğu poşet çanta yerine bez çanta kullanmaya başlamıştır. İstedikleri kadar ürünü toptan alıp üzerine kendi logolarını bastırarak müşterilerine sunmaları daha uygun fiyata gelmektedir. Firmaların bu çantaları kullanmasının bir diğer avantajı, kendilerinden alışveriş yapan müşterilerinin bu çantaları normal zamanda kullanma olanağının olması ile uzun zaman tanıtımlarının yapıyor olmasıdır.

  Tek Renk Logolu 35*40cm Kulplu
  9-15₺ 500-5000 Adet Arası

  • Ham bez renk kumaş
  • Pamuklu kumaş
  • Tek renk emprime baskı
  • Tek taraf baskı
  • Körüksüz
  • 35cm genişlik, 40cm yükseklik
  • 60 cm kulp uzunluğu
  Çift Renk Logolu 35*40cm Kulplu
  9-15₺ 500-5000 Adet Arası
  • Ham bez renk kumaş
  • Pamuklu Kumaş
  • Çift renk emprime baskı
  • Çift taraf baskı
  • Körüksüz
  • 35cm genişlik, 40cm yükseklik
  • 60 cm kulp uzunluğu
  Çift Renk Logolu 35*40cm Kulplu
  13-25₺ 500-5000 Adet Arası
  • Renkli kumaş (Siyah, kırmızı, sarı, mavi, yeşil, turuncu vs..)
  • Pamuklu kumaş
  • Çift renk emprime baskı
  • Çift taraf baskı
  • Körüksüz
  • 35cm genişlik, 40cm yükseklik
  • 60 cm kulp uzunluğu

  Gabardin kumaş yapısı ve özelliği itibari ile yünlü bir forma sahiptir. Ve kelime olarak Fransızcadan dilimize girmiştir. Gabardin kumaşlardan elde edilen birden fazla tekstil ürünü bulunmaktadır. Ancak en sık kullanılan alan gabardin bez çantalardır.

  Gabardin Bez Çanta Özellikleri Nelerdir?

  Yünlü kumaş anlamına gelen gabardin kumaşların özellikleri sık dokunan, ince yapıya sahip olan, sıcak tutma özelliği ile birlikte birçok tekstil ürününde kullanılmaktadır. Ancak sentetik olmayan bir yapıya sahip olmasından kaynaklı gabardin kumaşlardan bez çanta modelleri de elde edilmektedir. Özellikle su geçirmeme özelliğinden kaynaklı gabardin bez çanta modellerinde üretim aşamasında sıklıkla tercih edilmektedir. Dayanıklı, sağlam, saf ve şeffaf yüzeylere sahip olan gabardin bez kumaşları, tamamen doğal olan pamuklar ve yünler ile dokunarak üretilmektedir. Sık dokuma yöntemine ile üretilen gabardin bez çanta kumaşları mat ve donuk bir yapıya sahipken aynı zamanda da esneme ya da bollaşma gibi bir sorun yaratmamaktadır. Duruşunu bozmayan ve kırışmayan gabardin bez çanta kumaşları bu özelliğinden dolayı üretim haneler tarafından tercih edilir.

  Gabardin Bez Çanta Maliyetleri

  Gabardin kumaşlardan elde edilerek üretilen gabardin bez çanta maliyetleri diğer kumaşlara göre ortalama standart fiyatlar üzerinden alıcıya ulaşmaktadır. Sağlam yapısı ve sık dokuma özelliğinden kaynaklı olarak diğer bez çanta fiyatlarına göre gabardin bez çanta fiyat aralığı üretim merkezlerine ve lojistiğine göre değişkenlik göstermektedir. Ancak tamamen doğal yollardan imal edildikleri için gabardin bez çanta fiyatı her bütçeye uyum sağlamaktadır. Gabardin bez çanta fiyatı için online alışveriş sitelerinden karşılaştırma yapılması olanaklar arasında yer alır. Fakat düşük maliyet ile üretilirken kalitesinden ödün vermeyen gabardin bez çantalar fiyatlarını da her keseye uygun olarak mal etmektedir. Gabardin bez çanta fiyatı birçok kullanıcı tarafından araştırıldığında diğer kumaşlara göre fazla gelse dahi, kalite anlamında tercih edildiği kadar gabardin bez çanta fiyatına göre de oldukça uygun olması açısından sıklıkla tercih edilmektedir. Serbest fiyat belirleme aralığında olan gabardin bez çanta fiyatları serbest piyasaya göre oldukça düşük maliyetler ile kullanıcılar tarafından kolaylık ile elde edilmektedir.

  HAM BEZ ÇANTA FIYATLARI

  Ham bez çantaların diğer çantalara oranla üretimleri daha ekonomik olması sebebiyle kullanıcıya satım fiyatları da oldukça uygundur. Üretim amaçları kâr amacı gütmek yerine doğayı koruyarak modaya ayak uydurmak olduğu için satılış fiyatları oldukça uygundur. Tabii ki bu fiyatlar ürünün kumaş yapısına göre, ebatlarına göre, baskısına göre değişiklik gösterebilmektedir. Son yıllarda promosyon sektöründe vazgeçilmez hale gelene bez çantalar, bu sektörün ana maddelerinden biri haline gelerek habubut çuvalı, bez torba, bez çanta, bez kese, ham bez ve bunlar gibi ürünlerin yapımının temel parçasını oluşturmaktadır. Bu yükselişe ve halen yükselmesine devam etmesine rağmen fiyatlarında çok da bir değişiklik oluşmaz. Yani ekonomik yapılarını korumaktadırlar. Yalnızca kumaşının, ham bezin üretim maliyetine bağlı olarak çantalarında fiyatı küçük çaplı değişiklikler gösterebilir. Unutulmamalıdır ki ham bez ürünlerin en büyük faydasının doğayı korumak olmasından sonra ikinci faydası en ekonomik çanta türü olmalarıdır. Bu yönde ilerlemeye devam eden ham bezli inovatif çanta imalatçılarının ilk önceliği kar amacı gütmek olmadığından bez ürünler fiyat konusunda uygunluklarını korurlar.

  Ham Bez Çantaların Fiyatları Nasıl Belirlenir

  Hammaddesi olan kumaş %100 pamuklu olmakla birlikte fiyat performans açısından bu noktada da aynı şekilde avantaj sağlarlar. Pamuklu ipliklerin dokuma sıklığına bakıldığındaysa 41-46 tel arasına ipliklerin örülmesiyle dokuma yapılmış olur. En genel ebat tercihleri 1.60-2.20 şeklindedir ve genel fiyatta bu ölçümler üzerinden ürüne etiketlenir. Promosyon ham bezin kullanım alanlarına bakıldığında tüm Dünya’da her geçen gün etkisini arttırmaktadır. Her geçen gün daha fazla çevre kirliliğine maruz kalan doğa için bu çantaların yaygınlaşması avantajdır. Bireysel veya kurumsal olarak bu sorunun önünü almak adına plastik ve naylon ürünler yerine bez ürünlere yönelimin arttırılması amacıyla bez çantalar herkesin ulaşabileceği uygun fiyatlarda tüketicilere sunulmaktadır. Aynı zamanda ekonomik şekilde bir firmanın kendi reklamını taşıyan bez çantalara sahip olması da mümkündür. Tanıtım etkinliklerinde, organizasyonlarda, fuarlarda, özel açılışlarda kısacası kurumunuzu tanıtmak için bir firmanın olmazsa olmazlarındandır. Uygun fiyatıyla toplu kullanım için, müşterilere ve iş yaptığınız çevreye dağıtılmak üzere kolaylık sağlar ve kuruluşların ilk tercihiler. Plastik poşet kullanım yasağından sonra hem sosyal sorumluluk adına hem de zorunluluktan en mantıklı ve en iyi seçenek olarak bez çantalar firmaların ve promosyoncuların imdadına yetişti. Böylelikle promosyon sektöründe de aynı şekilde bez ürünler ön plana çıkmış oldular. Standart ham kumaş olan çantalarsa en ekonomik olan ve en çok oranda tercih edilen promosyon çantalarıdırlar.

  Ekonomik Olan Ham Bez Çantalar

  Fiyatlarının uygunluğu, kullanım rahatlığı, buruşup kolayca yırtılmaması ve kolayca yıpranmaması, çeşitli renklerde, çeşitli ebatlarda ve modellerde olabilmesi, sınırsız baskı tarzı seçeneğine sahip olabilmesiyle bu çantalar tam birer fiyat performans ürünüdürler. Aynı zamanda kullanım alanları neredeyse sınırsız olduğundan aklınıza gelen her konuda kullanabilirsiniz de. Diğer bez ürünlerde olduğu gibi ham bez çantalara da transfer ve dijital baskı, emprime baskı, transfer baskı işlemleri uygulanabilmektedir. Baskı yöntemine bağlı olarak ise küçük oranlarda fiyatlarda değişiklik söz konusu olabilir ama bu fiyat değişimleri sınırlıdır. Modellere, ebatlara, kumaş yapısına, kulplu, büzgülü, körüklü, cepli olmasına göre artan veya azalan ham madde kullanımına bağlı olarak aynı şekilde fiyatlarda sınırlı oranda küçük değişiklikler mümkün olabilir. Fakat genel olarak bakıldığında en avantajlı olup bununla birlikte fiyat olarak en uygun olan çantalar ve ürünler ham bez imalatlı olanlardır. Fiyat performans açısından en kazançlı olmasının yanı sıra yenilikçi olanların ürünüdürler.